Укр
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Товарні ваги

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Продукти харчування і продовольчі товари неможливо продавати, не використовуючи ваги товарні для точного зважування. Раніше в ходу були великі і незручні механічні конструкції, які вимагали особливих знань і умінь. Крім того, для використання були потрібні спеціальні набори гир різної ваги. Тепер же повсюдно їх замінили на ваги електронні торгові. І це стосується не тільки маленьких настільних моделей, які використовують продавці на прилавках для зважування невеликих обсягів товару. Таке обладнання підходить тільки для вантажу вагою не більше 20 кг Для оптової торгівлі, зважування великих обсягів (наприклад, мішків картоплі або овочів), використовують електронні підлогові товарні ваги з вантажопідйомністю до 500 кг.

 

Переваги і використання товарних ваг

Зрозуміло, ваги електронні товарні володіють рядом переваг в порівнянні з механічними попередниками:

Товарні ваги УкрВесы

 • висока точність вимірювань;
 • широкий функціонал;
 • зручність у щоденній експлуатації;
 • великий вибір моделей.

Вони використовуються не тільки у сфері продажів. Наприклад, у сільськогосподарській діяльності широко застосовують стрижневі ваги - їх ще називають балкові і рейкові. Також без зважування неможливо обійтися в процесі будівництва, на складах, поштових відділеннях, оптових базах. Виробництво постійно удосконалюється, тому з кожним роком асортимент ваг стає більше. Перш, ніж купити товарні ваги, важливо визначити для себе ключові характеристики, якими повинен володіти бажаний товар. При цьому також враховується співвідношення ціни і якості, оскільки купівля дорогих терезів часто недоцільна, а надто дешеві можуть швидко прийти в непридатність. Одним з популярних варіантів на ринку є вагі товарни VAGAR.

Офіційно вироблені ваги обов'язково проходять сертифікацію в "Укрметртестстандарті". Для цього проводяться метрологічна перевірка, постановка на облік до реєстру вимірювальної техніки, пломбування ваг з датою перевірки. Після цього в паспорті товару ставиться спеціальна позначка, яка оновлюється в сервісному центрі раз на рік. Точки обслуговування клієнтів знаходяться в обласних центрах, тому, купуючи ваги товарні у нащому інтернет-магазині, покупець легко забезпечить належний догляд. Це, до речі, стосується будь-якого типу ваг. Так, наприклад, придбати електронні кранові ваги в Україні у нашому інтернет-магазині значить отримати не тільки якісний сертифікований товар, а й повний пакет послуг з консультування і технічного обслуговування вагового обладнання.

 

Різноманітність і варіанти

Стикаючись з вибором товарних ваг, простий обиватель часто не знає, на що звернути увагу. Ключовими відмінними характеристиками електронних товарних ваг підлогових вважаються:

 • Максимальна вага, який здатні витримати ваги. Він може коливатися в межах 3 – 300 кг, тому до вибору краще підходити уважно. В залежності від виду товару, який планується зважувати, вибирається вантажопідйомність ваг, разом із зростанням якої знижується точність вимірювань.
 • Вигляд платформи, на яку буде ставитися вантаж для зважування. У маленьких магазинах, на ринках щодня використовуються ваги з платформою. Підлогові електронні моделі необхідні для великогабаритної важкої продукції.
 • Специфічні функції, необхідні конкретному покупцеві. Тут необхідно відштовхуватися від запитів кожної конкретної людини і широти модельного ряду різних виробників. Додатковими функціями вважаються фіксування ціни на популярні товари, обнуління тари, підрахунок здачі або реалізованої за певний відрізок часу продукції.

Детально рассмотрев каждый из вышеперечисленных факторов, легко понять, что цена на товарные весы устанавливается неспроста. Необходимо заранее продумать особенности конкретной торговой точки и, исходя из них, выбрать необходимый товар. Таким образом получится при минимуме затраченных средств получить максимально качественный, безопасный и удобный в повседневной эксплуатации товар. Чтобы найти это оборудование в интернете нужно ввести в поисковике «весы товарные купить в Украине» і у вас буде можливість підібрати не тільки їх, але і ваги платформні.

 

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору